Preisliste
Fotos
Vorschriften
Kontakt
 
 

Współpracuj tylko z najlepszymi w branży.     
Pamiętaj - mamy wieloletnie doświadczenie w motoryzacji     
- a nasze samochody nigdy Cie nie zawiodą     

 
   
 
 Samochód zastępczy gratis:

Bezgotówkowy wynajem aut zastępczych

Bezgotówkowy wynajem aut zastępczych z ubezpieczenia polisy OC sprawcy i kompleksowa naprawa blacharska w systemie bezgotówkowym PZU Link4 Warta Allianz Uniqa Hestia i inne.

            Samochód zastępczy po wypadku, przysługuje każdemu poszkodowanemu z mocy prawa, niezależnie czy użytkowany pojazd służyć ma do celów działalności gospodarczej, służbowej czy też powinien być to samochód użytkowany prywatnie. W każdym z tych przypadków wynajem aut zastępczych z OC sprawcy należy się poszkodowanemu. Już od chwili uszkodzenia samochodu masz prawo wynająć samochód zastępczy na koszt ubezpieczyciela sprawcy zdarzenia finansowanego z mocy prawa z jego polisy OC na czas rzeczywistej naprawy Twojego samochodu lub w przypadku szkody całkowitej do dnia wypłaty odszkodowania.

            Normalnym elementem w naprawie szkody jest zaspokojenie roszczeń w związku z uszkodzeniem pojazdu. Roszczenie zaspokoimy z OC sprawcy zastępując dotychczasowe auto poprzez inne dobro zastępcze. Dlatego firma Carmad jest w stanie wynająć auto zastępcze w systemie bezgotówkowym załatwiając wszystkie niezbędne formalności.

            Dodatkowo jesteśmy w stanie wykonać usługi blacharskie uszkodzonych pojazdów. Jeżeli klient zgłosi, że wykona usługę blacharską w naszym serwisie i wymaga auta zastępczego to jesteśmy w stanie odholować Państwa samochód z terenu województwa śląskiego do Naszego serwisu.

Bezgotówkowa forma gwarantuje naszym Klientom:
  • Rozliczenie wynajmu bezpośrednio z Towarzystwem Ubezpieczeniowym sprawcy kolizji: PZU Link4 Warta Allianz Uniqa Hestia i inne
  • Brak konieczności angażowania własnych środków finansowych,
  • Brak kaucji gwarancyjnej,
  • Brak limitu kilometrów,
  • Brak kosztów podstawienia i odbioru pojazdu zastępczego.
            Do dyspozycji Klientów oddajemy szeroką gamę nowych i bogato wyposażonych samochodów, które zapewnią bezpieczeństwo i komfort zarówno w jeździe miejskiej jak i na dalekich trasach. Wszystkie samochody są ubezpieczone w pełnym pakiecie OC, AC, NNW z 24 godzinnym Assistance.

Więcej informacji udzielamy całodobowo pod telefonem: 533 080 533. Kontakt:


   CARMAD

   ul. Wodzisławska 228
   44-270 Rybnik
   tel: 533 080 533

   Arbeitszeit:
  Montag - Freitag: 9:00 - 17:00
  Samstag: 9:00 - 15:00

   mehr